BLOGZMOTORYZOWANY.PL

Samochody, motoryzacja, super auta, tuning, BLOG MOTORYZACYJNY!

wynajem aut

Zalety leasingu samochodów używanych

29 czerwca 2022 Piotr. 0 Comments

Czy leasing samochodów używanych jest opłacalny? Jak najbardziej! Z jego zalet skorzystały tysiące firm i osób prywatnych. Co ich przekonało? Odpowiedź znajdziesz w tym tekście.

Leasing samochodów używanych – cena

Decyzja o zakupie samochodu do użytku prywatnego lub firmy wiąże się z wysokimi kosztami, które trzeba ponieść. Opłata za auto może być niższa, ale jednorazowa. W przypadku rozłożenia na raty koszt jest jednak wyższy. Rozwiązaniem jest leasing samochodów używanych.

Usługa ta pozwala użytkować pojazd, nawet gdy nie dysponuje się dużymi środkami. Na początek wystarczy uiścić czynsz inicjalny, czyli opłatę wstępną. Potem pozostaje tylko regularne spłacanie rat za użytkowanie samochodu. Nie trzeba też przejmować się formalnościami. Leasingodawcy tacy jak Carberry dopinają je za klienta.

Elastyczne warunki leasingu samochodów używanych

Popularność leasingu w Polsce bierze się nie tylko z atrakcyjnej ceny usługi, ale też form umów. Pozwalają one dostosować warunki użytkowania pojazdu do własnych potrzeb. Z tego powodu z leasingu korzystają nie tylko firmy, ale i osoby prywatne.

Leasing samochodów używanych pozwala na m.in. wybranie długości trwania umowy. Dzięki temu możliwe jest ustalenie wysokości comiesięcznej raty tak, by nie obciążała zanadto budżetu klienta. W umowie zapisana jest też kwota wykupu na preferencyjnych warunkach. Nie trzeba jednak przejmować auta na własność. Można je oddać i wziąć kolejny, nowszy model.

Leasing a zakup auta używanego – pewność

Tak jak w przypadku zakupu, leasing samochodów używanych wymaga znalezienia rzetelnego kontrahenta. Najlepiej wybrać firmę, która cieszy się wieloma sprawdzonymi, dobrymi opiniami. Ważne jest też to, by oferowała auta w dobrym stanie technicznym i inne udogodnienia.

Wartym polecenia leasingodawcą jest Carberry. W jego ofercie znajdziesz ponad 200 modeli aut popularnych marek. Wszystkie zostały wnikliwie sprawdzone pod kątem technicznym. W wyborze auta może pomóc firmowy doradca.

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz