BLOGZMOTORYZOWANY.PL

Samochody, motoryzacja, super auta, tuning, BLOG MOTORYZACYJNY!

Volkswagen Scirocco GTS

22 kwietnia 2015 pyro 0 Comments

Volkswagen Scirocco GTS bez wątpienia jest jednym z najładniejszych modeli, jakie powstały w całej historii marki. Teraz dodatkowo Scirocco stał się także bardzo mocny. Wersja GTS dysponuje stadem 220 koni mechanicznych.

0be3ee0e0188fd3e5b4e4dca329c7895

Wraz z oznaczeniem GTS Niemcy dodają Volkswagenowi Scirocco także kilka akcentów stylistycznych. Uwagę przykuwają efektowne, 18-calowe obręcze aluminiowe, czarne paski poprowadzone przez środek maski i czerwone zaciski hamulców.

Poza tym kierowcom powinny przypaść do gustu rasowe pazury na przednim zderzaku i spore wloty powietrza na tylnym. Współczesna wersja Volkswagena Scirocco GTS, w nawiązaniu do protoplasty z roku 1982, ma polakierowane na czarno obudowy lusterek.

Punktem centralnym zmodyfikowanej kreacji wnętrza są sportowe fotele i „złamana” u dołu kierownica. Dodatkowo w kabinie pojawiają się logotypy wersji GTS, duży, kolorowy ekran multimedialny na konsoli centralnej i pedały z nakładkami z nierdzewnej stali. Standardem są także chromowane akcenty na kole kierownicy, wokoło skrzyni biegów i na drzwiach.

Sercem Volkswagena Scirocco GTS jest 2-litrowy, turbodoładowany benzyniak o mocy 220 koni mechanicznych. Jednostka znana m.in. z Golfa VII GTI świetnie radzi sobie z masą małego coupe. Przyspieszenie do 100 km/h trwa 6,5 sekundy, podczas gdy prędkość maksymalna oscyluje w granicy 244 km/h.

#Volkswagen Scirocco GTS

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz