BLOGZMOTORYZOWANY.PL

Samochody, motoryzacja, super auta, tuning, BLOG MOTORYZACYJNY!

wynajem aut

Usługa aut dla firm od Traficar – co warto o niej wiedzieć?

19 stycznia 2021 Piotr. 0 Comments

Traficar to firma znana dotychczas głównie z oferowania wynajmu samochodów na minuty dla osób prywatnych. Jednak coraz bardziej rozbudowana staje się również oferta firmy adresowana do przedsiębiorców. Zapewnia ona wygodne rozwiązanie dla firm na miarę XXI wieku. Oferta jest bardzo korzystna finansowo, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na ten innowacyjny sposób na wynajem pojazdów. Firmy mogą korzystać z wyżej wymienionych usług w ramach trzech niezależnych pakietów. Każdy oferuje nieco inne możliwości.

Pakiet Traficar ,,na zawołanie”

Pakiet ,,na zawołanie” dostępny na Traficar.pl oferuje możliwość aktywacji i dezaktywacji dowolnej ilości kont dla pracowników. Można to zrobić w każdym momencie, na przykład przy rotacji personelu w firmie. Właściciel firmy lub inna osoba odpowiedzialna za finanse otrzymuje zbiorczą fakturę z billingiem do rozliczenia. Użytkownicy mogą w tym wariancie korzystać z darmowego parkowania w wyznaczonych miejscach w strefie miejskiej. Pakiet oferuje również możliwość monitorowania oraz analizowania przejazdów pracowniczych. W tym pakiecie personel Traficar odpowiedzialny jest za serwisowanie oraz tankowanie wszelkich pojazdów. Niewątpliwie dla wielu przedsiębiorców będzie to jeden z głównych argumentów przemawiających na korzyść usługi oferowanej przez Traficar.

wynajem aut

Atrakcyjne vouchery dla przedsiębiorców

Przedsiębiorcy mają również możliwość wykupu voucherów dla swojego personelu. Mogą oni zakupić vouchery pre-paid w każdym momencie. Niewątpliwie dzięki skorzystaniu z tej opcji firmy stają się bardziej mobilne i dostępne dla klientów, kontrahentów oraz inwestorów. Rozwiązanie to sprawia, że właściciele firm zyskują także korzystny benefit pozapłacowy dla całego personelu. Pracownicy z poziomu aplikacji mogą zarządzać przejazdami. Dzięki voucherom mogą oni doładowywać konto w aplikacji. Vouchery można wykupić w ramach korzystnej umowy, dostosowanej do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Opcja na wyłączność od Traficar

Opcja na wyłączność daje użytkownikom platformy Traficar wiele korzyści. Przede wszystkim z samochodów może korzystać określona liczba pracowników, którą w każdym momencie można zmodyfikować. Pakiet ten jest bardzo elastyczny. W tym wariancie taryfikator jest niezwykle korzystny finansowo, gdyż stawka za kilometr wynosi zaledwie 29 groszy. W razie konieczności pracownicy mogą liczyć na otrzymanie samochodu zastępczego. W aplikacji można monitorować przejazdy personelu. W tym wariancie pracownicy mogą korzystać z dedykowanego miejsca wynajmu pojazdów. Mogą oni również zwracać samochody w ustalonym wcześniej miejscu. W kalendarzu pracownicy mogą rezerwować pojazdy ze swojej floty. Co ważne, mogą to robić z dużym wyprzedzeniem, dzięki czemu łatwiej można zaplanować dzień i poszczególne spotkania z kontrahentami i klientami. Usługa „na wyłączność” jest najbardziej zbliżona do usługi tradycyjnego wynajmu samochodów dla firm. Jednocześnie jest ona nieco ulepszona, zapewniając klientom zdecydowanie większą elastyczność.

Partnerem merytorycznym artykułu jest Traficar.pl

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz