BLOGZMOTORYZOWANY.PL

Samochody, motoryzacja, super auta, tuning, BLOG MOTORYZACYJNY!

Range Rover Evoque Cabrio i dziewczyna Bonda

15 listopada 2015 pyro 1 Comment

Z okazji amerykańskiego debiutu Range Rovera Evoque Cabrio, koncern JLR przyszykował sesję nowego Evoque’a z Naomie Harris, aktorką, którą znamy m.in. z ostatnich filmów z agentem 007 i Piratów z Karaibów.

Range Rover Evoque to prawdziwy hit sprzedażowy brytyjskiej marki. Nic więc dziwnego, że JLR zdecydował się rozszerzyć ofertę i kuć żelazo póki gorące – tydzień temu zapoznaliśmy się z małym Range Roverem bez dachu. Teraz Evoque Cabrio zajechał do Los Angeles na swoją oficjalną, amerykańską prezentację.

Koncern JLR był bardzo zaangażowany w produkcję ostatniego filmu o Jamesie Bondzie. W Spectre na ekranie mogliśmy zobaczyć kilka aut JLR. W scenie pościgu oprócz Astona DB10, główne skrzypce grał spektakularny Jaguar C-X75. W filmie pojawił się też m.in. Range Rover Sport SVR oraz mocno zmodyfikowany Land Rover Defender. Właśnie dlatego do promocji nowego Evoque’a bez dachu została zaangażowana Naomie Harris, aktorka, która występowała w dwóch ostatnich filmach o Bondzie. Harris grała Eve Monneypenny, agentkę brytyjskiego wywiadu i, jakże by inaczej, jedną z dziewczyn agenta 007.

Sesja zdjęciowa z Naomie Harris i Range Roverem Evoque Cabrio odbyła się na plaży w Santa Monica. Za zdjęcia wykonał fotograf Ben Watts.

#Range Rover Evoque Cabrio

Previous Post

Next Post

Comments

  1. kroket
    10 października 2017 - 12:51

    super 😀 w końcu jakieś inne wydanie

Dodaj komentarz