BLOGZMOTORYZOWANY.PL

Samochody, motoryzacja, super auta, tuning, BLOG MOTORYZACYJNY!

Land Rover Defender Limited Edition – Autobiography

20 stycznia 2015 pyro 0 Comments

Produkcja obecnego modelu Defender dobiega końca. Wydarzenie to jest więc doskonałą okazją do zaprezentowania serii trzech specjalnych modeli, które z pewnością staną się łakomym kąskiem dla kolekcjonerów.

Ekskluzywna wersja Autobiography wyróżnia się bogatym wyposażeniem standardowym, obejmującym m.in. skórzaną tapicerkę Windsor, jak również dwukolorowym malowaniem nadwozia. Model ten jest oferowany wyłącznie z nadwoziem 90 Station Wagon oraz silnikiem o mocy zwiększonej ze 122 do 150 KM (moment obrotowy wzrósł ze 360 do 400 Nm).

Inspiracją do stworzenia wersji Heritage były pierwsze modele Land Rovera. Stanowi ona połączenie nostalgicznych elementów stylistycznych ze współczesnym poziomem komfortu. Wersja ta dostępna będzie na całym świecie. Jej cechą charakterystyczną jest nadwozie w znanym kolorze Grasmere Green, które wyposażono w kontrastujący, biały dach. Do innych cech wyróżniających wersję Heritage należy klasyczna atrapa chłodnicy oraz napis HUE 166, przypominający numer rejestracyjny pierwszego przedprodukcyjnego egzemplarza Land Rovera znanego jako „Huey”.

Do sprzedaży trafi także nowa wersja Adventure. Przypadnie ona do gustu tym klientom marki Land Rover, którzy uwielbiają kontakt z naturą i doceniają fakt, że Defender zawsze dowiezie ich wszędzie tam, gdzie sobie życzą. Samochody w wersji Adventure będą wyposażone w dodatkową osłonę podwozia oraz opony Goodyear MT/R, co poprawi ich zdolności terenowe. Wersja Adventure wyróżnia się na tle pozostałych Defenderów dzięki wyjątkowym naklejkom oraz wykonanym ze skóry elementom wnętrza.

#Autobiography#Defender Limited Edition#Land Rover

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz