BLOGZMOTORYZOWANY.PL

Samochody, motoryzacja, super auta, tuning, BLOG MOTORYZACYJNY!

IVECO przyjazne środowisku na Brisbane Truck Show

26 czerwca 2019 Piotr 0 Comments

Nadchodzący Brisbane Truck Show stanowi dla IVECO Australia idealną okazję do zaprezentowania najnowszych maszyn z silnikami Euro6 i ukazania poziomu zaangażowania firmy w minimalizację wpływu na środowisko.

Na stoisku IVECO będzie można zobaczyć wiele maszyn z silnikami Euro6 z lekkiej, średniej i ciężkiej kategorii wagowej, w tym kilka, które nigdy wcześniej nie były prezentowane w Australii.

Jednym z modeli, które po raz pierwszy zostaną zaprezentowanie publicznie, będzie produkowany lokalnie IVECO Euro6 Stralis X-Way.

Oprócz szerokiej gamy inteligentnych aktywnych i pasywnych zabezpieczeń, Stralis X-Way jest wyposażony w szereg rozwiązań oszczędzających paliwo, w tym Ecoroll, Ecoswitch, czy anti-idling, który automatycznie ogranicza czas pracy silnika na biegu jałowym.

W X-Way zastosowano również zaawansowany system kontroli emisji spalin IVECO Hi-eSCR, który nie wymaga obsługi ze strony kierowcy.

Odwiedzający Brisbane Truck Show będą mogli po raz pierwszy zobaczyć całkowicie nową generację modelu ACCO Euro6, który jest również produkowany w Australii.

Obecnie ciężarówka jest nadal w fazie terenowych testów rozwojowych, poprzedzających uruchomienie produkcji. Nowa generacja modelu ACCO odziedziczy po swoim poprzedniku wytrzymałość, oferując przy tym poziom komfortu i bezpieczeństwa niespotykany we wcześniejszych modelach.

Na wystawie w Brisbane zostaną pokazane modele w konfiguracji 4×2 z zabudową śmieciarki (Bucher) i hakowiec 8×4 (Hiab).

W średniej kategorii wagowej będzie można zobaczyć model Eurocargo z silnikiem Euro6 wyposażony w poduszkę zderzeniową INNOV8. Najlżejsza kategoria będzie reprezentowana przez IVECO Daily 70C, wiodącą na rynku furgonetkę o dopuszczalnej masie całkowitej 7 ton i przestrzeni ładunkowej o objętości 19,6 m3. Pojazd również zostanie wyposażony w silnik spełniający normy emisji Euro6.

Fani jazdy terenowej będą mogli obejrzeć prototyp nowej wersji niepowstrzymanego IVECO Daily z napędem 4×4 o dopuszczalnej masie całkowitej zwiększonej do 7 ton i 8 biegową w pełni automatyczną skrzynia biegów IVECO Hi-Matic.

Dla tych, którzy interesują się ciężarówkami w północnoamerykańskim stylu, pojawi się model INTERNATIONAL ProStar.

Darren Swenson, dyrektor ds. marketingu IVECO Australia wyjaśnił, że tegoroczne stoisko  będzie zgodne z globalnym pozycjonowaniem marki jako “Twój partner dla zrównoważonego transportu“.

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz