BLOGZMOTORYZOWANY.PL

Samochody, motoryzacja, super auta, tuning, BLOG MOTORYZACYJNY!

Porsche 911 R wyprzedane przed premierą

16 października 2015 pyro 1 Comment

porsche 911 rNiemiecka marka zdecydowanie nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony klientów. Porsche 911 R jeszcze oficjalnie nie ujrzało światła dziennego, a już cała seria aut została sprzedana. O modelu wiadomo na razie niewiele.

Zdjęcie krążące po sieci przedstawia elektroniczny szkic Porsche 911 R. Mimo iż obraz charakteryzuje się niską jakością, pewien anonimowy milioner zdążył potwierdzić jego autentyczność. Skąd ma taką wiedzę? Otóż utrzymuje, że otrzymał od niemieckiej firmy propozycję zakupu coupe i ją przyjął.

Informator nie potrafił jednak podać większej ilości szczegółów odnośnie Porsche 911 R. Ze spekulacji wiadomo, że auto prawdopodobnie będzie napędzane 6-cylindrowym silnikiem wolnossącym o pojemności 3,8 litra oraz mocy na poziomie 475 koni mechanicznych. Jako że auto ma odwoływać się do klimatów retro, jednostka prawdopodobnie zostanie sparowana z przekładnią manualną.

Ze spekulacji wynika, że Porsche 911 R będzie przeznaczona dla stałych klientów niemieckiej marki na 50-lecie modelu 911. Powstanie w ograniczonej ilości sztuk i wszystkie są już wyprzedane. Ponoć produkcja nie przekroczy 600 egzemplarzy.

Previous Post

Next Post

Comments

  1. korci
    10 października 2017 - 13:06

    wygląda ciekawie 😀

Dodaj komentarz