BLOGZMOTORYZOWANY.PL

Samochody, motoryzacja, super auta, tuning, BLOG MOTORYZACYJNY!

McLaren MP4 Spider DMC

McLaren MP4 Spider DMC

6 stycznia 2015 pyro 0 Comments

Bogacze, których stać na zakup supersamochodu, są wyjątkowo wymagającymi klientami. Właśnie dlatego firma tuningowa DMC dwoi się i troi w przygotowywaniu kolejnych pakietów tuningowych. Swój najnowszy pomysł dedykuje McLarenowi MP4 Spider.

Model, który trafił do warsztatu tunera, nie był standardowym autem. Już w fabryce nadwozie roadstera zdążył poprawić wewnętrzny dział McLaren Special Operations. Aby nie popsuć pracy brytyjskich projektantów, a jednocześnie dodać Spiderowi nieco sportowego sznytu, DMC zastosowało elementy karoserii wykonane z ultralekkiego włókna węglowego. Karbon stał się budulcem m.in. dla małego spojlera z przodu w stylu bolidów Formuły 1, nowych fartuchów bocznych, masywnego dyfuzora czy potężnego spojlera.

437925c5f78152198554060ded91796b

Felgi aluminiowe zamontowane na przedniej osi mają rozmiar 20, a na tylnej 21-cali. Tuner jest także w stanie zmienić kilka rzeczy w kabinie pasażerskiej. Na życzenie klienta we wnętrzu mogą pojawić się włoskie skóry, włókno węglowe lub drewniane wykończenia.

Ostatnim elementem pakietu tungowego DMC jest nowe oprogramowanie jednostki napędowej. Dzięki niemu 3,8-litrowa V-ósemka otrzymuje zastrzyk 68 koni mechanicznych. W ten sposób jej moc sięga 660 koni. Zmodyfikowana mapa silnika sprawia, że moment obrotowy wzrasta z fabrycznych 600 do 680 Nm.

#DMC#McLaren#MP4 Spider

Next Post

Dodaj komentarz