BLOGZMOTORYZOWANY.PL

Samochody, motoryzacja, super auta, tuning, BLOG MOTORYZACYJNY!

duza ciezarowka

Ciężarówki MAN w atrakcyjnym finansowaniu

27 grudnia 2023 Piotr. 0 Comments

Potrzebujesz nowych samochodów ciężarowych dla swojej firmy – to już wiesz. Wciąż jednak nie wiesz, jak je sfinansować? MAN Financial Services przygotował propozycje, które dobierzesz w zależności od swoich potrzeb. To korzystne finansowanie, dzięki któremu nie obawiasz się o firmowy budżet. Niezależnie od tego, na co dokładnie się zdecydujesz, płacisz niską ratę i nie masz ukrytych kosztów. A co najważniejsze: użytkujesz nowe samochody ciężarowe – nowoczesne i niezawodne. Sprawdź ofertę na ciężarówki MAN.

Najem długoterminowy ciężarówki

Najem długoterminowy polega na tym, że płacisz ustaloną ratę za użytkowanie samochodu ciężarowego – bez ukrytych kosztów. Rata zawiera bowiem między innymi podatek drogowy czy ubezpieczenie. Jest w niej ujęty także pakiet serwisowy. Tak by Twój nowy samochód ciężarowy był pod najlepszą opieką przez cały czas trwania umowy.

Leasing auta ciężarowego

Niskie miesięczne raty, szybka procedura bez zbędnych formalności, elastyczny okres finansowania czy dwie opcje na zakończenie umowy? Mówisz i masz. To wszystko gwarantuje Ci jedna z korzystniejszych opcji finansowania, jaką jest leasing samochodów ciężarowych. A faktycznych zalet jest znacznie więcej!

Przyjrzyjmy się ofercie leasingu przygotowanej przez MAN Financial Services. Skorzystanie z takiego rozwiązania pozwoli na rozwijanie Twojego biznesu bez generowania niepotrzebnych kosztów. Użytkowanie nowoczesnych aut ciężarowych przy zachowaniu płynności finansowej firmy, co jest kluczowe w przypadku prowadzenia biznesu, nie będzie już nieosiągalne. Nie musisz odkładać na później planów związanych z flotą. Oferujemy zarówno leasing ciągników siodłowych, jak i mniejszych samochodów dostawczych, ale zawsze na konkurencyjnych warunkach.

To Ty decydujesz, na jak długo podpiszesz umowę (od 24 do 60 mies.). Ustalasz także, jaką ratę chcesz płacić, a co najlepsze: dzięki klarownej umowie nie zaskoczą Cię żadne dodatkowe koszty. Pod koniec okresu jej trwania decydujesz, czy wykupujesz auto (lub auta), aby zostało w Twojej flocie na dłużej, czy zwracasz je do salonu. Możesz wówczas wybrać nowy model i od razu podpisać kolejną umowę leasingu samochodu ciężarowego. Wszystko przy minimum formalności, między innymi dzięki pomocy opiekuna MAN Financial Services.

Elastyczność tego rozwiązania finansowego polega na tym, że możesz wybrać czas trwania umowy leasingowej – podpisujesz ją na 2, 3, 4 lub nawet 5 lat – a także wysokość opłaty wstępnej, która może wynieść od 0 do 45% wartości auta. Decyzja o tym, czy ubezpieczenie komunikacyjne opłacisz jednorazowo czy będziesz płacił w racie leasingu, również leży po Twojej stronie.

Leasing samochodu ciężarowego to opcja idealna dla przedsiębiorców, którzy potrzebują nowoczesnych, sprawdzonych aut, a być może w dniu podpisywania umowy leasingu nie są jeszcze pewni, czy będą chcieli użytkować je dłużej, czyli spłacić i pozostawić w firmie, czy zwrócą je na koniec umowy. Wówczas nie będą musieli się przejmować na przykład ich odsprzedażą. Rozwiązanie jest korzystne także dlatego, że leasing, mimo że nie jesteś właścicielem samochodu, a tylko go użytkujesz, wrzucasz w koszty prowadzenia działalności.

Zanim zdecydujesz, poznaj oferty najmu długoterminowego i leasingu operacyjnego – produktów finansowych MAN Financial Services. Dzięki ofercie najmu długoterminowego nie musisz kupować samochodów ciężarowych, co wymagałoby wyłożenia sporej gotówki. Jeśli masz w planach inne inwestycje albo po prostu nie chcesz kupować aut, sfinansuj je w dogodniejszy i bezpieczny sposób. Ciężarówki MAN są na wyciągnięcie ręki.

Previous Post

Next Post

Dodaj komentarz